Summer Club

English Extra Summer Club je týdenní prázdninový anglický kurz pro děti – anglický příměstský tábor. Jako všechny kurzy EE se zaměřuje především na rozvoj komunikačních dovedností. Kurz vedou rodilí mluvčí, hlavní vedoucí je Angličanka Fran. Je držitelkou certifikátu CELTA a má mnoho zkušeností s výukou cizinců. Také řadu prázdninových týdnů strávila výukou dětí – cizinců v anglických letních školách.

Děti budou mít možnost rozvíjet svou angličtinu pro každodenní použití, naučí se nová slovíčka a ztratí ostych před konverzací v angličtině. V pátek odpoledne bude týdenní kurz uzavřen anglickou prezentací a představením absolventů kurzu pro rodiče – vše kompletně v angličtině!

Cena za týdenní prázdninový anglický tábor EE Summer Club je 2950 Kč za účastníka. Cena zahrnuje všechny výukové materiály k lekcím, aktivitám a prezentacím (nezahrnuje stravování). Kurz je určen pro žáky od 2. třídy ZŠ a koná se v Domě dětí a mládeže Horní Počernice, Ratibořická 1899/32. Kurz probíhá vždy od 8:30 do 16:30 a bude rozdělen na dopolední výukovou část ve třídě a odpolední hry venku v závislosti na počasí (celkem tedy okolo 6hod angličtiny denně + přestávky a pauza na oběd). Maximální počet účastníků je 14, minimální je 8.